Неділя, 26.05.2024, 00:50
    Немовицька загальноосвітня              школа І - ІІІступенів

znz_nemovychi@ukr.net
      Ви увійшли як  Гість | Група " Гості" |   Вихід     

Меню сайту
Прогноз погоди
...
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Все для вчителів

Шановні педагоги!

До вашої уваги віртуальна педагогічна Інтернет- бібліотека. Тут ви можете знайти посилання на різні корисні сайти. 

 сайт "Архив учебных програм и презентаций"

 
 

Вам, правники:

www.education.gov.ua , www.mon.gov.ua/- офіційні сайти Міністерства освіти і науки України
www.zakon.gov.ua - сайт Верховної Ради України, законодавча база
www.edu-ua.net - юридична інформація 
http://www.col.ru/mpsi/KOI8/index.htm - нормативно - правовая база, педагогичні і юридичні поради директорам 
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm - інформація про міжнародні спонсорські організації, гранти
www.mon.gov.ua/sms_ce - нормативно-методичні матеріали, перелік програм та підручників
http://www.debryansk.ru/ - інформаційно-методичний сайт. Все для управлінців і викладачів. Інтернет-ресурс для середньої школи.
www.ednu.kiev.ua/index_u.htm - освітянська мережа України. Інформація про будь-який навчальний заклад.

http://www.iatp.org.ua - український сервер громадянської освіти.

http://www.cdd.kiev.ua/ - сторінка в Інтернеті "Влада і суспільство: партнерство в законотворчості". На сторінці подано аналітичні матеріали щодо моніторингу та експертизи проектів рішень владних структур. Сторінка дозволяє приєднатися до обговорення законопроектів, висловити своє ставлення до них, запропонувати конкретні поправки та пропозиції.

http://www.rada.gov.ua - сторінка Верховної Ради України, яка містить законодавство України та дозволяє здійснювати швидкий пошук необхідних документів.

Веб-сторінка Центру Інформації Прав Людини http://hr_ukraine.tripod.com містить інформацію з конференції по правам людини в Одесі, підготовлену студентами та професорами у сфері прав людини в Україні.

http://www.doba.lviv.ua/- сторінка всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін. Містить науково-методичні розробки та посібники з громадянської освіти, інформацію про центр громадянської освіти "Доба", програми міжнародних обмінів та мереж з громадянської освіти та історії. На сайті розміщено також анонси щодо проведення семінарів та конференцій з громадянської освіти та матеріали з конференцій, що проходили в Україні протягом 2002-2004р.р.

http://www.westukr.iatp.org.ua/ - сайт "Інтерактивні технології у громадянській освіті" - західноукраїнський  ресурсний інтернет-портал дистанційної освіти з суспільно-гуманітарних наук. http://www.westukr.iatp.org.ua/link.html - велика колекція посилань на Інтернет-джерела з громадянської освіти в Україні, Росії та Білорусії.

http://www.tu.edu.te.ua/irex/ - сторінка "Бібліотека громадянської освіти", створена Тернопільським державним технічним університетом імені Івана Пулюя. Розділ "Електронний читальний зал" - велике зібрання матеріалів з громадянської освіти, посилання на ресурси з громадянської освіти, матеріали з громадянськї освіти в Україні і світі. Матеріали

 

Вам, вчителі: 

http://www.iitzo.gov.ua/ - Інститут інноваційних технологій та змісту освіти
http://www.iod.gov.ua/news.php - Інститут обдарованої дитини
http://osvita.ua/school/school_today/6495 - Освіта

http://osvita.org.ua  - освітній портал - каталог освітніх ресурсів, новини освіти, вищі навчальні заклади України і Росії

http://www.ccf.kiev.ua/  - соціальна освіта в Україні (організація семінарів, тренінгів, дистанційна освіта у галузі соціальної педагогіки)

http://school.kiev.ua/ - портал присвячений проблемам впровадження нових технологій в галузі середньої освіти України (Інформатика, підручники, матеріали, застосуваннякомп'ютерів на уроках фізики, математики, іноземної мови, деяка інформація з Міністерства освіти та науки України, олімпіади, періодика)

http://edu.ukrsat.com/  - для вчителів - методичні розробки, навчальні програми, для учнів - бібліотеки, реферати, олімпіади, адреси шкіл Києва та України

http://www.edu-ua.net - освітня українська мережа. Міністерство освіти, Інститут змісту і методів навчання, перелік серверів установ, підлеглих міністерству освіти України, і ін.

http://www.ednu.kiev.ua/ - Educational Network Ukraine. На цьому сервері представлені всі українські інформаційні ресурсипов'язані з освітніми - організаціямивищі навчальні заклади,докладна інформація про системи освіти найбільш розвитих країнгрантипресавиставкиконференціїфірми й ін.

http://www.dlab.kiev.ua/ - сервер Першої української комп'ютерної дидактичної лабораторії. Дистанційне навчання комп'ютерним технологіям, англійській мові й ін. Великий путівник по освітнім серверам Інтернету

http://www.osvita.org - Освітньо-консультативний центр "Освіта"

http://o-svit.iatp.org.ua - каталог освітніх ресурсів О-СВІТ - інформація для учнів, студентів, педагогів, науковців.

http://www.uchobe.net.ua - каталог навчальних закладів України.

http://www.intellect.org.ua -  мережа аналітичних центрів України.

http://ostriv.in.ua - освітній портал "Острів знань"


- мови й літератури

http://mova.kreschatic.kiev.ua/ Уроки державної мови: правопис, переклад, граматика.
http://www.rusword.com.ua/ „Мир слова русского”Сайт присвячений слову російському – російській філології у всіх її іпостасях.
http://www.iro.yar.ru:8100/resource/distant/russian_language/praktik/st2_tr.htm - реалізація принципів розвиваючого навчання Л.В. Занкова на уроках російської мови у середній школі
http://gramota.direktor.ru/ - формування природної грамотності учнів початкової та середньої школи
www.lib.ru - сітьова бібліотека Максима Мошкова
http://www.library.kherson.ua/young/tavrica/taurica_lks.htm - серія біобібліографічних матерілів "Літературнo-краєзнавчі студії": Б.Грінченко, Дніпрова Чайка, М.Василенко та інш.


- математики, інформатики, фізики та астрономії

http://www.dlab.kiev.ua - вчитися ніколи не пізно, шановні викладачі! Переконайтесь в цьому на сайті Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем.
http://www.osp.ru/school/ Міністерство освіти і науки України Інформаційні технології. Світ ПК. Компьютер у школі
http://methmath.chat.ru/ - викладання математики з використанням інформаційних технологій

http://www.gomulina.orc.ru/ - віртуальний методичний кабінет вчителя фізики та астрономії. Методика викладання, олімпіади, а також інтернет - ресурси з астрономії
www.fizika.ru - учбові матеріали з фізики для учнів і викладачів
www.methmath.chat.ru - викладання математики з використанням інформаційних технологій

http://www.is.svitonline.com/malinman/rus/nav.htm  - весела математика. Багато цікавої інформації, цікаві задачки, парадокси

http://www.unicyb.kiev.ua/MMEDIA/reports/TaisiyaNazarenko/index.htm  - Електронна бібліотека математичної літератури (математичні видання, журнали, публікації, посилання на сторінки з математичними ресурсами Інтернету)


- біології, хіміЇ, географії

http://fio.samara.ru/teacher/resourses/himia.shtml - портал для вчителя хімії
http://world.freeglobus.com - теорія та нові підходи до вивчення географії

http://www.geodata.org.ua/- Геофізичні данні в реальному часі. Інформація про сонячну активність і стан Землі

http://svit.ukrinform.com:8100/ - Країни світу. Пізнай світ разом з нами. Планета Земля. Нариси всесвітньої історії. Населення світу. Релігії світу. Географія 6 континентів. Світова економіка. Міжнародні організації та установи. Україна і світ. Календар визначних подій. Корисна інформація та багато іншого.

http://geo2000.nm.ru/index1.htm - Інформація про континенти і материки. Географічні карти. Статті про всі країни світу. Можливість пошуку інформації за назвою держави. Публікації мандрівників про материки і континенти.

http://www.etur.ru/ - Компас у світі подорожей. Країни. Довідник туриста. Турпошук.

http://svit.ukrinform.com:8101/ - Довідкова інформація про країни світу: географічне положення, герб, прапор, грошова одиниця та ін.

http://www.rgo.ru/ - Регіональна географія. Інформаційно-публіцистичний дайджест "Планета Земля"

http://allworld.wallst.ru/ - Карти, символіка, довідкові і статистичні зведення про 193 країни світу. Тематичні посилання. Словник економічних термінів.

http://svit21.narod.ru/ - Етнополітична карта світу

http://wgeo.ru/ - Проект "Всесвітня географія"

http://atlasphoto.iwarp.com/index-r.html - Каталог фотопейзажів по континентах і країнах. Щотижневе відновлення. Можливість одержання списку новинок по електронній пошті.

http://www.geograf-ru.narod.ru/ - Куточок географа - довідкові географічні зведення. Короткі зведення про країни світу (площа, релігія, населення й ін.), площі океанів, довжини рік, найбільші міста. Добірка посилань по темах: карти і прапори країн світу.

http://www.kruzo.com/voksvet/countries.php - Країни світу. Путівник.

http://mirkart..ru/ - Світ карт. Інтерактивні карти світу, країн, міст та ін., з можливістю пошуку інформації.

http://www.karpaty.com.ua/- Українські Карпати. На сайті багато ілюстрованої інформації з топо-, гідрографії, клімату, флори, фауни, історії регіону, а також про туризм, полювання та інші види активного відпочинку. Маршрути, репортажі, фотогалереї.

http://www.ukraine.ru/catalog/dowidky/ukrbasic.html- Україна.Ru. Географія.

http://travel.kyiv.org/map/ - Карта України.

http://travel.kyiv.org/crimea/map/ - Карта Криму.


- суспільних дисциплін

www.doba.lviv.ua - сайт Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін
www.litopys.kiev.ua - літописи історії України
www.mignews.com.ua - новини з України 
www.ukrop.com.ua - найсвіжіші новини на Українському об'єднанному порталі УКРОП

http://www.doba.lviv.ua - Всеукраїнська асоціація викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова доба"

http://litopys.narod.ru/  - сайт з історії Київської Русі та України. Містить літописи, історичні мапи, примірники давньоукраїнської та сучасної української літератури

http://www.ukrhistory.narod.ru/  - українська історична електронна бібліотека

http://www.heritage.com.ua/ - сторінка історії, присвячена пам'яткам української спадщини (дослідження, публіцистика, геральдика та ін.)

http://www.history.com.ua/    - Викладання історії в школах України,  Питання до іспитів, корисні посилання (історія України та Всесвітня історія в Інтернеті, каталог навчальних закладів)


www.lawlibrary.ru - сайт Юридической научной библиотеки. 
Краткие сведения о сайте: электронный каталог юридической литературы (крупнейший в мире по объему библиографической информации о русскоязычной юридической литературе): более 300 тысяч записей о книгах и статьях по праву 1770-2005 г.г., в т.ч. более 50 тысяч оглавлений. Каталог записей о диссертациях по праву - 15 тысяч с оглавлениями. 


- малювання, музики, фізкультури…

http://samosvl.chat.ru/sport.htm - досвід російських колег з фізичного виховання школярів 
http://textbook.keldysh.ru - програми з естетичного виховання в школі 
http://ftrainer.narod.ru/ - сайт вчителя фізкультури 


- початкових класів

http://osvita.bila-s.kiev.ua/site_mvo.files/options.filesvisnyk.files/6_year.htm - початкова школа у системі дванадцятирічної середньої освіти: шести річки
http://www.cl.ru/education/lib/data/r00122.htm - розвиваючі творчі ігри для молодших школярів
http://www.library.kherson.ua/activities/lib_net_activities.htm - сценарії 
свят календарного циклу із видавничої серії "Бібліотечний місяцелік"


- організаторам дозвілля 

http://www.kuzbassnet.ru /social/kopilka/games/menugame.htm - сценарії, ігри, конкурси для школярів 
http://schools.techno.ru/ostrov - методичні розробки дитячої організації "Острів скарбів". Адреси дитячих организацій. (Росія)
http://www.solnyshko.ee/ - сценарії шкільних свят 
http://www.library.kherson.ua/activities/lib_net_activities.htm - сценарії шкільних свят, бібліотечних акцій 
http://www.allbest.ru/ - тестування он-лайн, електронні бібліотеки
http://days.peoples.ru/ - календар знаменних дат і подій. Дні народження видатних людей, історичні події, а також повний календар всього року по днях.


Післядипломна освіта


www.kristti.com.ua - Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів 
http://uchobe.net.ua/ - Центр інституту післядипломної освіти АПН України
http://www.moippo.mk.ua/index.html - Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
http://zgu.zsu.zaporizhzhe.ua/ - факультет післядипломної освіти Запорізького державного університету пропонує отримати другу вищу освіту 
www.dlab.kiev.ua - сайт Міжнародного науково-навчального центру інформаційних технологій і систем
http://www.ukrlibworld.kiev.ua/ - Державна науково-педагогічна бібліотека
www.scholar.urc.ac.ru - зарубіжні

 

 

 

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі