11 березня на базі школи відбулося засідання школи молодого філолога, на якому були присутні молоді вчителі - філологи району. Особливу гордість викликає той факт, що серед них були дві випускниці нашої школи.
Розпочалося засідання вітанням гостей.
![](/FIL/P3110708.jpg)
![](/FIL/P3110710.jpg)
![](/FIL/P3110721.jpg)
Згодом учасники відвідали виховний захід молодого вчителя української мови та літератури, випускниці нашої школи Васильчик О.В., яка разом з учнями 8 класу підготувала літературно - музичну композицію "Свіча запалена від серця".
![](/FIL/P3110725.jpg)
![](/FIL/P3110756.jpg)
Далі гості побували на уроці вчителя української мови та літератури, випускниці нашої школи Свирид М.В., яка провела урок української літератури в 9 класі "Т.Г.Шевченко та Рівненщина"
![](/FIL/P3110786.jpg)
Завершилося засідання літературно - мистецькою зустрічю "З відкритим серцем у широкий світ...", яку підготувала Потапович Я.Я. вчитель, що лише перший рік працює в школі і знову ж випускниця нашого закладу разом з учнями 9 класу.
![](/FIL/P3110832.jpg)
|